SHÁNÍME ANIMÁTORY

JACK RUSSEL WET DOG – nový animovaný 2D film do českých kin
Pro nový český celovečerní snímek hledáme vhodné kandidáty na pozici animátorů. Pro získání této pozice musí uchazeč splňovat tyto podmínky.
– animace 2D na platformě Adobe (Flash, aftrer apod..)
– zkušenost s animací postav a pohybu v prostoru
– zkušenosti a animací postav na tabletu apod.
– časová flexibilita k projektu
– schopnost dynamického vývoje animačních sekvencí
– vlastní nápaditost při tvorbě scén a záběrů
– zájem podpořit svou vlastní prací výrobu ojedinělého animovaného filmu s postavami pan Oty Jiránka (Bob a Bobek, Pat a Mat)
Nabízíme:
– dobře finančně ohodnocenou práci na projektu
– řízení svého úseku tvorby
– práci v mladém, dynamickém kolektivu
– získání nových zkušeností s animací a tvorbou
– spoluautorké výhody do budoucna dle uzavřené smlouvy
– plná podpora ze strany produkce projektu
Krátký popis scénáře:
Jedná se o příběhy třech hrdinů, psa Jacka Russela (vlivný bohatý pes s vlastnostmi lidí – mluví lidskou řečí) a jeho dvou pomocníků WETa a DOGa. Celý film vypráví příběhy této party a jejich přátel. Pes a jeho přátelé založí firmu, kde slibují že vyřeší každý problém na zemi a díky tomu se vydáváme na mnoho míst na zemi a díky jejich dopravnímu prostředku – speciálně upravené dodávce, se vydáme na cestu i časem.  Mnoho jednotlivých příběhů o záchraných misích na zemi i mimo naši sluneční soustavu. Příběhy se dotknou témat jakými jsou například, vyhynutí brontosaurů, Ikarův pád na zem, jaderná energetika, Džin z láhve, vesmírný odpad, který vysypou mimozemšťani na zemi, Ekologie, WhiteHouse, protiraketové základny, ale i lehčích témat, jako například záchrana rybiček malého chlapce z rozbitého akvária. Zápletek je relativně hodně, vše však v příjemnén sletu událostí nijak nezasahují do plynulosti filmu. Najdou se zde za relativně důležitými tématy schované úsměvné a vtipné scénky a pohledy na věc, očima hrdinů.
Prosíme tedy o Vaši prezentaci a cenovou nabídku.
Pokud Vás tento projekt zaujal, zašlete prosím Vaši prezentaci na studio@urbantraffic.cz nebo volejte na tel. 731 555 665 a my Vám rídi sdělíme další informace.
Jack Russel Wet Dog Production a.s.

Jack Russel – Zachránce planety

Nový celovečerní film s nvou figurou geniálního psa od známého autora Vladimíra Jiránka, otce postaviček Pat a Mat, Bob a Bobek.

Pro tento projekt hledáme vhodné kandidáty na pozici animátorů. Pro možnou spolupráci požadujeme:

– animace 2D na libovolné Flash, Tb, TV  apod.. s výstupem sekvence v .png či Targa

– zkušenost s fázováním postav v pohybu v širším prostoru prostoru

– zkušenosti s kreslením na tabletu

– časová flexibilita

– schopnost dynamického vývoje animačních sekvencí

– vlastní nápaditost a schopnost vyjádření emoce pomocí karikatury postav Vladimíra Jiránka

– zájem podpořit svou vlastní iniciativou výrobu ojedinělého animovaného filmu v historii ČR

Nabízíme:

– dobře finančně ohodnocenou stabilní práci

– řízení svého úseku tvorby

– práci v mladém, kreativním kolektivu

– získání nových zkušeností s animací a výrobou filmu

– plná podpora ze strany produkce projektu

– stabilní zázemí a podporu

Krátký popis scénáře:

Píše se rok 2030 a k planetě Zemi míří vesmírem Ufo-talíř se třemi Ufouny. Postupně vychází najevo, že se jedná o předvoj (průzkumníky, prospektory) vesmírných Ufo-popelářů, kteří se rozhodli využít pyramidy u Gízy jako geografického navigačního bodu a na celé Sahaře vytvořit obrovskou skládku Ufo-odpadu.             

            Všechny obyvatelné planety, které Ufo-talíř cestou míjí, jsou označeny výraznými cedulemi s nápisy: Tady skládka zakázána.

Jenom planeta Země zatím takovým nápisem nedisponuje.

Uprostřed hlavního města globální planety však bydlí geniální, dobře situovaný pes Jack Russel. Mluví plynně lidskou řečí a provozuje vlastní magic show. Najme dva sociálně slabé občany (WET a DOG), kteří díky vleklé finanční krizi zbankrotovali. Všichni tři založí novou společnost SOSNONSTOP vedeni úmyslem pomáhat lidem v nouzi a zároveň zachránit svět.

Ufouni v Ufo-talíři (průzkumníci) se spletou v časových souřadnicích a vyklopí svůj náklad z oběžné dráhy na hlavní město. Oblohou proletí ohnivá koule a dopadne na pozemek domku paní Bee.

Vesmírný nepořádek však neobsahuje jenom nepotřebné krámy, ale také věci zajímavé, například UFOBATERY made in China se zásobou energie a semena kouzelných rostlin, která začnou klíčit a během několika okamžiků nudný pozemek promění v kouzelnou zahradu.

Paní Bee je ekoložka a jezdí na invalidním vozíku. Kdysi vlastním tělem chránila  deštný prales, přivázala se ke kmeni stromu, ale otrlí dřevorubci přesto strom porazili.

Nad žhavým magma vesmírného odpadu Jack Russel zřídí zahradní gril a paní Bee zkouší z kouzelných rostlin strouhat a hníst zdravé eko-těsto. Na roštu grilu peče první eko-bio-biftečky (placičky). Jejich konzumace má vzrušující kladné následky. Lidský organismus se prudce zbaví přebytečného tuku a tlustá těla s nadváhou před očima hubnou na zdravé hodnoty BMI. Manager nedaleké restaurace Mac Devil jásá: Hubnout žrádlem, no to je přece paráda…!

Na oběžné dráze se objeví obrovské mezihvězdné koráby Ufo-popelářů, jejich hlavní skládkovací konvoj.  Je zřejmé, že firmu SOSNONSTOP čeká boj na úrovni hvězdných válek. WET a DOG proto příslušným způsobem upraví záchranářský automobil. Použijí i ufo věci, které najdou v trávě zahrady a podaří se jim omylem vyrobit z obyčejné dodávky WW T2 1967 stroj času. Následují cesty časoprostorem. U pyramid (v roce 2500 př. Kr.) se podaří ukrást Ufounům jejich služební Ufo-talíř. Následuje honička dějepisnými epochami. Komická skutečnost: WET a DOG neumí řídit Ufotalíř a Ufouni zase jejich dodávku.

Jsou tím nově objasněny do té doby uspokojivě nevysvětlené jevy jako například kruhy v obilí nebo naklonění šikmé věže v Pize.

Po mnoha peripetiích končí honička na zahradě paní Bee kde dochází ke spřátelení civilizací. Noví kamarádi Ufouni pochopí obsah pojmu recyklace a na poslední chvíli odkloní Ufo-popeláře zpět do hlubin vesmíru.

Velkou oslavnou eko-bio-párty navštíví i prezident planety. Vypadá jako Obama.

Pozemský život je zachráněn.  Planeta Země obdrží na oběžné dráze nový výrazný nápis: SKLÁDKA ZAKÁZÁNA…! 

Pokud Vás tento projekt zaujal, zašlete prosím Vaši prezentaci na studio@urbantraffic.cz nebo volejte na tel. 731 555 665 a my Vám rádi sdělíme více informací.

Urban Traffic s.r.o. a Wet Dog production a.s.

Leave a Reply